INFOLINIA: (+48) 533 871 871

Warunki najmu

OGÓLNE WARUNKI WYNAJMU SAMOCHODU     stanowiące integralną część umowy wynajmu

 

cars-control-dashboard-142853

Oferta wypożyczalni samochodów skierowana jest zarówno do osób prywatnych jak i firm. Warunkiem wynajęcia samochodu jest posiadanie prawa jazdy przynajmniej 1 rok.

Aby wynająć samochód w autowypożyczalni wymagane są min. dwa dokumenty ze zdjęciem. W tym wypadku jednym z dokumentów jest prawo jazdy, drugim może być dowód osobisty lub paszport.

Płatność w gotówce lub przelew na konto (w dniu wynajmu ustalona kwota musi być zaksięgowana na naszym koncie). Kaucja zostaje zwrócona po zwrocie auta.

W naszej wypożyczalni najkrótszym okresem wypożyczenia samochodu są 24h

Rezerwacji samochodu w wypożyczalni samochodów można dokonać pod numerem telefonu: +48 533 871 871. Potwierdzenie rezerwacji następuje poprzez wpłacenie zadatku w kwocie określonej dla każdego indywidualnie. Jeżeli rezerwacja zostanie odwołana  wpłacona kwota nie jest zwracana.

Zachęcamy do telefonicznego umawiania wynajmu i zwrotu auta.

Pon-Pt.:  9:00-18:00
Sob.: 9:00 – 14:00
Niedz.: 10:00 – 12:00

Bezpłatny zwrot samochodu może być zrealizowany w siedzibie firmy. Zwrot lub odbiór pojazdu w innym miejscu jest dodatkowo płatny oraz musi być zgłoszony przy rezerwacji pojazdu.

Tak. Udostępnimy Ci samochód zastępczy na czas naprawy Twojego auta, niezależnie od tego, który serwis będzie dokonywał naprawy. Koszty najmu pokryje ubezpieczyciel sprawcy kolizji w ramach polisy OC sprawcy. Zajmiemy się również obsługą dokumentacji w tej sprawie. Ty nie musisz nic robić.

Tak, wszystkie pojazdy wyposażone są w system monitoringu GPS oraz posiadają możliwość zdalnego odcięcia zapłonu przez osobę do tego uprawnioną.

Facebook